X

Colonna Kinnisvara algatas aastalõpukampaania, mille raames ostetakse Pelgulinna sünnitusmaja intensiivraviosakonda vajalikku aparatuuri.

Juhatuse liikme Roberto de Silvestri sõnul kujunes 2013. aasta Colonna Kinnisvarale väga kordaläinuks. Jaanuaris viis Colonna lõpule oma senise suurima tehingu ning omandas  kinnisvaraettevõttelt Ektornet 16 ärihoonet. Samuti jääb sellesse aastasse Ajakirjandusmaja ost, millest soovitakse kujundada samalaadne hea atmosfääriga büroohoone nagu on Niine 11 loomekeskus.  „Eduka tegevusaasta lõpetuseks tahame omalt poolt midagi vastu anda ning toetame koos oma partneritega Pelgulinna sünnitusmaja,“ ütles de Silvestri.

Pelgulinna Sünnitusmaja on üks kolmest Eesti suurimast sünnitusmajast ning iga neljas Eestis sündiv laps näeb ilmavalgust just seal.

„Lapse sünd on imeline hetk ja kui enamuse jaoks kulgeb sünnitus loomulikult, on ka neid peresid, kelle beebi elu ja tervise päästmiseks tuleb osutada kiiret abi. Lisaks targale ning kogenud personalile on oluline, et meie tegevust toetaks kaasaegne aparatuur,“ rääkis Pelgulinna sünnitusmaja naistekliiniku juhataja dr Maike Parve.

Colonna ja Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi heategevusprojekti raames kogutavat toetust kasutatakse kuvöösi ostuks sünnitusmaja intensiivraviosakonda. „Enneaegsed lapsed pole võimelised hoidma oma kehatemperatuuri ja seetõttu tuleb neile kuvöösi abil luua parimad kasvutingimused,“ selgitas dr Parve.

Igaühel on võimalik anda ka oma panus Pelgulinna Sünnitusmaja toetuseks. Telefoninumbril 900 6000 helistades annetate 5 eurot, numbril 900 6100 aga 10 eurot.

Annetusi saab teha ka ülekandega SA Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi pangakontodele: 221014760940 (Swedbank), 10220049001018 (SEB) ja EE883300333007640004 (Danske Bank).

www.aitaalustadaelu.ee