X

TFW: Embassy of Fashioni show juhatas sisse Colonna Kinnisvara eelpidu

 

Reedel, 23. oktoobril toimus uues restoranis Trühvel Colonna Kinnisvara backstage-pidu, kus tähistati Eesti tippmoeloojate Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmanni ja Riina Põldroosi uute kollektsioonide esitlust Tallinna moenädalal.

 

Eesti moe suurtoetaja Colonna Kinnisvara juhatuse liikme Roberto de Silvestri sõnul on ettevõttel rõõm jätkata koostööd, mis aitab moekunstil leida kõlapinda ka väljaspool Eestist. “Suvel esitlesime Embassy of Fashioni disainerite loomingut Eesti äriellu panustanud välisinvestoritele Milano EXPO-l. Tallinn Fashion Week on loomulik jätk meie pikaajalisele koostööle,“ lisas de Silvestri.

 

Moeõhtu algas VIP-eelpeoga, kus sai heita esimese pilgu Embassy of Fashioni moemaja alla koondunud disainerite Aldo JärvsooKetlin Bachmanni ja Riina Põldroosi uutele autorikollektsioonidele, mis tulid esitlusele mõni tund hiljem Tallinn Fashion Weeki raames. Kutsutute hulka kuulusid Embassy of Fashioni kliendid, Colonna Kinnisvara koostööpartnerid ja teised Eesti moekunsti austajad.

 

Pärast moeetendust koguneti taas restorani Trühvel, et vahetada muljeid ja veeta lõbus öö moekate DJ'de Liisi Eesmaa ja Madis Ligema muusikavaliku saatel.

 

Aldo Järvsoo uus kollektsioon „Eclissi Lunare“ on inspireeritud Jaapani kargest talveööst. Kollektsiooni pidulikud jäigast pitsist suurvormid on kokku miksitud pehme kašmiiri ja naturaalnahaga; kõrgtehnoloogilises laserlõikuses tekstiilid imiteerivad linnusulgi.

 

Ketlin Bachmanni värske kollektsioon on üheaegselt karge ja romantiline, rokkivalt robustne ja  ebamaiselt õrn. Selles vastanduvad talle omaselt õhuline tüll, läbikumav tekstuur, ülinaiselikud lendlevad vormid musta läikiva lateksi, kunstnaha ja raske sametiga. Disainerile iseloomulikku  üsna monokroomsesse paletti on sisse visatud ka läikivaid litreid ja erksaid värvidetaile.

 

Riina Põldroos on inspiratsiooni saanud filigraansest härmatisest, pimedatest talveöödest, tähistaevast, lumest ja jäätükkidest rabajärvedel. Tema kollektsioonis „Frost“ on kleitideks  muutunud sügav ja varjusid täis pimedus, hingedeaja müstika, hämaruse nähtamatum pool. Värvideks on must ja valge, helgib kuld ja hõbe. Voogavad siid, pits ja laserlõikusega kolmemõõtmelised kangad. Rõivaid täiendavad Embassy of Fashioni moemaja õmblustoas valminud vööd ja käekotid.  

 

Videot peost näeb siit: https://youtu.be/B59WspShaNs

 

Embassy of Fashioni moemaja alla koondunud Aldo Järvsoo, Riina Põldroos ja Ketlin Bachmann-Põldroos on ateljeetööna valmivat moodi loonud juba üle kahekümne aasta ning igaüks selle töö eest eraldi tunnustatud Eesti parima moekunstniku tiitliga Kuldnõel.

www.embassyoffashion.com

 

2006. aastal asutatud ja peamiselt kapitali vahendamisega tegeleva Colonna Kinnisvara kaudu on tänaseks Eesti kinnisvaraprojektidesse investeeritud üle 200 miljoni euro. Ettevõttega seotud investorid omavad täna 65 kinnisvaraobjekti.Kokku haldab Colonna Eestis üle 200 000 m² rendipinda.

Lisaks moele toetab Colonna Kinnisvara ka sporti ning osaleb heategevusprojektides.

Colonna tegemistega saab tutvuda kodulehel colonna.ee.

 

COLONNA VIP BACKSTAGE PARTY fotod saate alla laadida siit:

http://www.maksimtoome.com/temp/tfw2015.colonna.meedia.zip 
Fotograaf Maksim Toome

 

 

 

Regards,

 

Maret Soom

maret@onepr.ee

+372 5596 2616

www.onepr.ee

One PR - all you need is One!