X

Tiina Talumees Moestuudio esitles 21. novembril Rahvusraamatukogus oma uut couture kollektsiooni „Urban Melody“. Moelaval sai näha 52 komplektist koosnevat tervikut, mis annab edasi postmodernistlikku nägemust kaasaegse naise riietuses.

Tiina Talumehe „Urban Melody“ kollektsiooni iseloomustavad julged jooned, tugevad värvid ja tuntavad viited postmodernistlikule arhitektuurile. Kollektsioon annab edasi linnavõnkeid, mis materialiseeruvad geomeetrilistes ja kandilistes lõigetes, konkreetsuses ning selgetes värvides ja tõmmetes. „Kollektsiooni üheks inspiratsiooniallikaks on urbanism. Minu uut loomingut on samuti mõjutanud Raine Karbi loodud Rahvusraamatukogu jõulised vormid, mille kajastusi leiab ka „Urban Melody“ rõivastes,“ ütles Tiina.

Kollektsioon „Urban Melody“ koosneb kleitidest, seelikutest ja jakkidest, mis viitavad linnamotiividele. Rõivastele lisavad urbanistlikku hõngu nahast jakid. Materjalidest on kasutab Talumeesoma igasügisesi lemmikuid – villakreppi, villajerseyt, siidi ja šifooni.

Moehuvilised on oodatud teisipäeval, 25. novembril, ajavahemikus 14.00-19.00 Tiina Talumees Moestuudiosse (Rotermanni 5 / Roseni10) uue kollektsiooniga lähemalt tutvuma. Tiina Talumehe moestuudios Rotermanni kvartalis saavad kliendid soovi korral tutvuda ka Tiina by Tiina Talumees valmiskollektsiooniga. 

Kollektsiooni „Urban Melody“ esitluse suurtoetaja oli Toyota. Üks toetajatest oli ka Colonna Kinnisvara. Külalisi kostitas joogiga Xante (Altia Eesti) ning värskendust pakkus Vichy vesi. Modellide soengu ja meigi eest hoolitses L’Oréal. Modellide jalanõud pärinesid DUNE kingapoest.  Sündmust korraldas Stiilikanal.

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid nüüdseks juba 15 aastat. Kollektsioonid valmivad kvaliteetsetest kangastest Eesti parimate õmblejate käe all.

„Urban Melody“ moeshow fotod: Caroline Sada