Neljapäeval, 20. oktoobril näitas Eesti moemaja IRIS JANVIER Tallinn Fashion Week raames täismajale Tallinna Kultuurikatlas oma uut sügistalvist ready-to-wear kollektsiooni šiki moeetendusega.

Video autor: Sven Olters
 
IRIS JANVIER käekirjaks hooajast hooaega on unikaalsed ning hästiistuvad lineaarsed siluetid. Ka uue sügistalvise 16/17 hooaja lõigetes on jätkuvalt rõhk huvitavatel detailidel ning erilistel vormidel. 


Uus kollektsioon ei tähista pelgalt naisena silmapaistmist meestekeskses maailmas, vaid asetab keskpunkti kaasaegse naise maailma. Kandes IRIS JANVIER riideid võid olla see, kellena end parajasti näha soovid  - oma ala professionaal, naine, sõber, maailmamuutja, kuid kõige tähtsam - Sina ise. Sellest inspireerituna lõime silmapaistva kollektsiooni modernsele naisele, kes teab, mida ta tahab. Tulemuseks on kompromissitu valik, kus kohtuvad kaasaegne stiil ning mugavus.

Järgime uut mõtlemist, kus moe hooajalisus hägustub - suve- ning talveriided on omavahelises keskustelus. Nii mõnedki meie uue kollektsiooni esemed on sobivad aastaringseks kandmiseks.

Sellel hooajal paistab silma pehmem joon, milles on märgata põhjalikult  läbimõeldud lõikeid ning kehakaunistavat viimistletust. Meie hästiistuvaid villaseid ja kašmiirist kleite ning moodsalt vöötatud mantleid leiab mitmetes sügise lemmiktoonides nagu halli erinevad varjundid, kuninglik sinine ja liivakarva beež. 

Tulemuseks on mänglev aga modernne stiil - IRIS JANVIER nurgakivid läbi hooaegade.


IRIS JANVIER kollektsiooni esitlust toetasid Colonna Kinisvara ja J.P.Chenet. Modellid kandsid kauplusteketi ABC King jalanõusid ning ehteid firmalt Glanz & Glamuur.

SHOWROOM
#irisjanviergirls #tallinnfashionweek #tallinnfashionweek2016 #tfw #tfw16 #irisjanvier #eestidisain #eestimood #eestistehtud #eesti #tallinn #estonia #estoniandesign #estonianfashion #madeinestonia 

IRIS JANVIER on kodumaine moemaja, kus igas disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua stiilseid naisteriideid taskukohaste hindadega, mis oleksid ühtaegu klassikalised ja uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

Väljaspool hooaega eksisteerivat disaini luuakse koostöös noorte moeloojate ja Kunstiakadeemia tudengitega, tuues sellega naistemoodi värskust, põnevust ja uusi seisukohti. Väga kaasaegne on ka IRIS JANVIER naiselikkuse tõlgendamine, mis väljendub päikeselises ja õrnas, kuid samas tugevalt geomeetrilises loomingus.

Facebook: https://www.facebook.com/IRISJANVIER/
Instagram: https://www.instagram.com/iris_janvie