X

Moedisainer Diana Arno koostöös Colonna Kinnisvaraga esitles oma uut sügis-talvist kollektsiooni ELRONI elektrirongis.

Moerongi vagunisaatjaks oli Zenja Fokin, külalised nautisid suupisteid ning Thiénot šampanjat. Meigid tehti ArtDeco vahenditega, soengud sätiti Giovanni Eco Chic toodetega, kingad laenutas REM kingapood.. Sündmust korraldas  Stiilikanal.

Moedisainer  Diana Arno sügis-talvine kollektsioon on loodud inspireerituna 50ndate aastate klassikalisest „new look“ stiilist.

Lakoonilised siluetid, elegantsed jooned, rikkalikud värvid ning väljapeetud tekstuurid loovad unikaalse, kiirest elustiilist ning vabadusest kantud atmosfääri.

Moebränd DIANAARNO sügis-talvise kollektsiooni juures on kasutanud ebatavaliselt laia värvipaletti: grafiit, beež, lilla erinevad väljapeetud varjundid, vanaroosa, must ja valge.

Kollektsioon on casual stiilis rõhutades peaaegu varjatult pidulikkust. Komplektid on põhiliselt villast ja kašmiirist, õhtukleitides loovad pidulikkust aga siid ja viskoos.

Lendlev siid ning graatsiline pits lasevad  välja paistal keha erinevatel kõlavarjunditel. Villased kangad toovad endaga kaasa soojust ja mugavust, muutes ka Eesti sügise nauditavaks.

Dianal aitab showd rongis esitleda Colonna Kinnisvara.

Colonna Kinnisvara meeskond on alates aastast 2006 tegelenud Eesti kinnisvaraga. Colonna Kinnisvara vahendab peamiselt proffessionaalsete investorite kapitalipaigutusi Eesti kinnisvaraprojektidesse.
 Juba ostetud objektide majandustegevuse korraldamine on usaldatud Colonna meeskonnale.